1326860160_nato1

Українських вояків хочуть вдягнути за стандартами НАТО

У військовослужбовців Збройних Сил України та інших військових формувань може з'явитися єдина уніфікована форма одягу.

Це нововведення передбачене законопроектом, запропонованим Волонтерським рухом та підтриманим Адміністрацією президента.

Про це заявив у четвер на брифінгу заступник керівника Головного департаменту оборонної політики та безпеки АП Олексій Покотило.

"Це в основному законопроекти, які дають можливість покращити продовольче забезпечення ЗСУ та інших військових формувань, речове забезпечення. Суть якраз цього законопроекту обговорювалася сьогодні. Пропонується, щоб у ЗСУ та інших військових формуваннях була єдина уніфікована форма одягу",- сказав Покотило.

Зі свого боку голова ради волонтерів при Міністерстві оборони Давид Арахамія наголосив на тому, що такий підхід практикується в усіх країнах НАТО, а також дає змогу здешевити ціну форми."Прийнято рішення, що не буде парадної форми, повсякденної форми тощо. Буде одна форма і на ній по нашивках буде видно – це представник Збройних Сил, Нацгвардії, прикордонників тощо. Так зроблено в усіх країнах НАТО, практично в усьому світі. І це здешевлює саму форму, не потрібно по три комплекти куплять. Крім того, я сподіваюся, що на кінцевому етапі виникне єдиний центр закупки для всіх силовиків. Таким чином, можна буде досягти суттєвого зниження собівартості пошиття форми", – зауважив Арахамія.

 

У НАТО заявили про необхідність збільшити допомогу Україні