Гравець збірної України та Манчестер Сіті Олександр Зінченко продовжує збирати компліменти від журналістів і вболівальників.

Зінченко за останній місяць змінив свій статус у Манчестер Сіті: з кубкового гравця ротації до основного лівого захисника. Протягом цього періоду Олександр зіграв 5 повних поєдинків у всіх турнірах, закріпивши своєрідну роль талісмана команди – 30 з 32 матчів за участю українця Сіті виграв.

За розкішні перфоманси в лютому він вже отримав компліменти від головного видання Манчестера та захоплену характеристику від Пепа Гвардіоли з Аланом Ширером, потрапив у символічні збірні місяця від популярних статистичних порталів, попав у публікації відомих блогерів і фан-ресурсів Манчестер Сіті.

Час для нової порції похвали. Респектабельне британське видання The Telegraph включило Зінченка у топ-20 найкращих гравців АПЛ у лютому."Минулого літа Пеп Гвардіола витратив купу грошей на крайніх захисників (влітку 2017-го Ман Сіті придбав Менді, Вокера та Даніло в сумі за 140 мільйонів євро, – прим. Ф24). Не було практично жодного варіанту, що тренер очікував, що його першим вибором на лівий фланг оборони в підсумку стане молодий талановитий атакувальний хавбек.

Бенжамен Менді травмований, Даніло в ролі Даніло – це все спонукало Гвардіолу перекваліфікувати Зінченка в захисника. Але таке рішення мало сенс. Стиль гри Манчестер Сіті спричиняє ситуацію, за якої він зазвичай діє в атаці. В іншому випадку опиняється у півзахисті в ролі інвертованого фулбека, або в широкій позиції закриває ліву бровку, де менше використовує праву ногу.

Зінченко – четвертий футболіст АПЛ у лютому за кількістю передач на чужій половині поля.