Hero

Солдат заманив ворожі танки у болото.

Хоробрий екіпаж їхав першим, а інші – по його колії Український герой-танкіст Микола Тішик з 51-ї окремої механізованої бригади на своєму танку Т-64М влітку 2014 знешкодив відразу три ворожих російських танка Т-72, які перевершують за багатьма технічними параметрами "64-и". 

Читати: Азовця” танком не розчавиш! ” : Бойовики намагалися переїхати українського бійця

З'ясувалося, що нещодавно Микола вивів колону українських танків по мінному полю із Дебальцевого. Він зі своїм екіпажем їхали першими, а інші – по їх колії. 

Про це у Facebook повідомив активіст Денис П'ятигорець, передає Корупція.інфо

Нагадаємо, що влітку один із українських блокпостів атакували три російських танка Т-72. На допомогу бійцям із лісосмуги вийшов танк Т-64М Миколи Тішика. З першого пострілу він підбив один російських танк, а два інших він змусив кинутися за ним у погоню. 

Солдат заманив ворожі танки у болото. Один із танків потонув, а інший загруз в трясовині. Російські танкісти кинулися навтьоки і залишилися живі.

Читати: Командир полку “Азов” дав звіт щодо ситуації під Маріуполем (ВІДЕО)

Потім українські бійці за допомогою троса витягнули загрузлу машину із болота і Микола Тішик повернувся на ній в табір 51-ї бригади. За виявлений героїзм бійця нагородили відпусткою.

Снимок