Чергова медаль українця. Гімнаст Ігор Радівілов знову увійшов до трійки призерів на етапах Кубка світу, на цей раз ставши другим в опорному стрибку в Катарі.

Українець показав середній результат за обидва стрибка 14,916 бала, поступившись лише чемпіону Олімпіади в Лондоні корейцеві Ян Хак Сону (15,266).

Відзначимо, що Радивилів поліпшив свій результат в порівнянні з попереднім етапом Кубка світу в Баку, де він також став другим. Тоді гімнаст набрав 18,833 бала.

На попередньому етапі Кубка світу в Баку Ігор Радівілов здобув бронзову медаль у вправах на кільцях. А також срібну нагороду в опорному стрибку

Змагання в Катарі є частиною кваліфікації на Олімпіаду в Токіо.

Нагадаємо, 30-31 березня в київському Палаці спорту відбудеться традиційний, 17-й міжнародний турнір зі спортивної гімнастики Ukraine International Cup-2019, організатором якого традиційно є олімпійська чемпіонка Стелла Захарова. На цей раз до Києва приїдуть близько 140 спортсменів з таких гімнастичних держав, як Австралія, Ізраїль, Польща, Франція, Туреччина, Грузія, Хорватія, Данія, Фінляндія та інших.