Один з жителів елітної висотки в Москві зняв на камеру момент, як екстремал, протягом всієї ночі розфарбовувати зірку в синьо-жовті кольори, вранці зістрибнув з будинку на парашуті і приземлився у дворі. Його спуску не викликав ніякого ажіотажу: людей в таку ранню годину попросту не було.

На даний момент столичні поліцейські затримали чотирьох альпіністів, ймовірно, причетних до інциденту. Відразу після НП правоохоронцям було дано вказівку перевірити всіх громадян, які помічені в останні години на вулицях міста з альпіністським спорядженням.


20 серпня на Котельничній набережній невідомі забралися на саму вершину висотки і розфарбували зірку в синьо-жовті кольори, а також повісили на шпилі український прапор.
 

Російський медіа-ресурс «LifeNews» вже повідомляв, що першим очевидні зміни в колористиці будинку помітив один зі столичних автолюбителів, який їхав по набережній на роботу. Співробітники поліції  зараз з'ясовують, як хлопці потрапили в елітний охоронюваний будинок в самому центрі столиці на «Китай-місті», і як їм вдалося забратися на 32-поверховий будинок, висота якого становить 176 метрів.

a594e1b470ab416ec1f7e4d5f4510d5a

Житловий будинок на Котельничній набережній – одна з семи легендарних висоток столиці. Вона була зведена в 1938-1952 роках за проектом архітекторів Чечуліна і Ростовського. Керував будівництвом Лаврентій Берія. Також висотка стала відомою і престижною завдяки мешканцям.

У різний час в цьому будинку жили такі знаменитості, як Галина Уланова, Людмила Зикіна, Василь Аксьонов, Євген Євтушенко, Костянтин Паустовський, Юрій Любимов, Юхим Шифрін, Дмитро Нагієв та багато інших.