УкраїнськУкраїнський прокурор  – мільйонер  засвітила своїми статками: пафос і понти переходять всі межіокурор  – мільйонер  засвітила своїми статками: пафос і понти переходять всі межіУкраїнський прокурор  – мільйонер  засвітила своїми статками: пафос і понти переходять всі межіУкраїнський прокурор  – мільйонер  засвітила своїми статками: пафос і понти переходять всі межі

Прокурор Оболонського району Києва Альона Бобіта заробляє 75 тисяч гривень на рік, однак живе на широку ногу. – повідомляє Корупція.ІнфоПро це пишуть у своєму Facebook активісти з Центру протидії корупції, проаналізувавши декларацію Бобіти.

Прокурорка володіє Porsche Cayenne 2011 р. в., а також Volkswagen Tiguan 2013 року. Ринкова вартість авто півмільйона, однак їй пощастило, і вона його придбала з великою знижкою – за 150 тисяч.

Крім того, 25-річна прокурор має чотири квартири в Луганську, Рівному та Києві. Так, куплена в 2013-му квартира у Києві, площею 138 квадратних метрів, коштувала прокурору 3 мільйони 159 тисяч гривень. Нинішня її вартість становить 1 мільйон 179 тисяч 744 гривні.