Відомий український боксер Любомир Пінчук (10-1, 7 КО) переміг американського важковаговика Ентоні Троттера (3-5, 0 КО).

22-річний український боксер Любомир Пінчук (9-1, 6 КО) захистив чемпіонський титул Північноамериканської федерації боксу в першій важкій вазі в бою з 37-річним німцем Тедом Беркхаузеном (5-6-2, 1 КО). Бій відбувся в Піттсбурзі (США).

Пінчук здобув перемогу нокаутом у другому раунді.

Нагадаємо, що цей титул українець завоював минулого літа, здобувши перемогу над 27-річним Ламонтом Кайперсом (9-12-4, 1 КО).

Крім того, українець Олег Довгун (6-0, 2 КО) захистив свій титул ABF USA у другій найлегшій вазі, отримавши перемогу одноголосним рішенням суддів у поєдинку з американцем Дароном Вільямсом (7-1, 4 КО).

Бій пройшов у Моргантаунi, що в американської штаті Західна Вірджинія, та завершився нокаутом від нашого співвітчизника у третьому раунді.

«Дякую всім, хто підтримував мене в бою минулої ночі. А також хочу сказати велике спасибі за спеціальну футболку Chin-Checkers в українських кольорах», — прокоментував результат поєдинку 22-річний уродженець Львова.

Нагадаємо, що 3 березня Любомир побив 37-річного Теда Беркхаузена (5-6-2, 1 КО) і захистив чемпіонський титул Північноамериканської федерації боксу в першій важкій вазі. Наступний поєдинок Пінчука запланований на 13 липня.