Тепер користувачі стаціонарних телефонів будуть оплачувати дзвінки за новими тарифами. Проте за підключення телефону ціну не будуть збільшувати.

З 1 січня 2019 року розмір максимальної абонплати за дротяний телефон без погодинної оплати, підключений по окремій лінії зросте з 59,96 до 61 грн.

Офіційно відповідне рішення Національної комісії з питань регулювання зв'язку та інформатизації вступить в силу з 1 листопада 2018 року.

Популярне: "Чим більше комбайнів, тим вищою буде зарплата та пенсія": Ляшко зробив нову гучну заяву

Нині за послугу "з'єднаний телефон", коли на одній лінії знаходиться два абонента, треба буде платити 48,8 грн, замість 44,77 грн. А за паралельне підключення апарату з кожної квартири зможуть брати 36,6 грн замість 33,58 грн. Встановлення стаціонарного телефону коштуватиме 70 гривень.

Укртелеком міняє стаціонарні телефони на мобільні. Оператор зв'язку запустив пілотний проект з відновлення фіксованого місцевого зв'язку на базі мобільного, повідомили в компанії. Його запустили в Жовтих Водах на Дніпропетровщині. Тестування триватиме три місяці. За позитивного результату досвід поширять на інші регіони України.