Керівництво компанії відреагувало на інцидент, передає Корупція.Інфо.

Популярне:Оце так новина!!! Гройсман розповів, що зроблять з Саакашвілі, коли він приїде до Києва

Скандал через небажання працівниці спілкуватися з клієнтом українською мовою розгорівся в одному зі столичних відділень "Нової Пошти".
Про свій негативний досвід у соціальній мережі Facebook повідомив користувач Олексій Титов.
За його словами, одна зі співробітниць у "категоричній формі" відмовилася переходити в розмові з ним на українську мову, заявивши, що заради когось вивчати її не збирається.
"Старший касир (при відсутності адміністратора), на мою думку, невдало вирішила залагодити проблемну ситуацію, запропонувавши шукати того оператора, який зможе обслужити мене російською. Додавши що вони не можуть дискримінувати своїх співробітників", – написав автор публікації.
Користувач вважає неприпустимою на четвертому році війни з Росією подібну ситуацію і переконаний: реакція має бути "жорстка і рішуча".


Згодом він додав, що працівницю звільнили і висловив сподівання про появу на її місці людини, яка матиме відповідний рівень знання мови.
Титов закликав повідомляти про подібні випадки утисків прав громадян.
"Українці не мають права це терпіти. Особливо після всіх подій, що трапились з нашою Країною за останні роки. Я знаю особисто дуже успішних людей в Україні, які, починаючи з 14-го року, перейшли на українську. Це дуже складні процеси, часто болючі, але нам необхідно через це пройти", – підкреслив він.