Спеціаліст першої категорії прес-служби КП «Харківводоканал» Микола Іванов назвав державний прапор України «жовто-блакитною ганчіркою».

Такий коментар Микола Іванов написав під постом Антикорупційного центру, в якому повідомлялося, у скільки разів комунальне підприємство завищило ціни при закупівлі прапорів.

Популярне: З’явились кадри вбивства матір’ю доньки в Енергодарі! Відео, яке не можна дивитись без сліз!

«Микола не став мовчати і видав те, що мріють хоча б раз в публічній площині сказати практично всі, хто працює в харківських КП і Харківській міськраді», – написав у коментарі на своїй сторінці в Facebook співробітник Антикорупційного центру Євген Лисичкін.

Микола написав наступне: «а ниче страшного що мова йде про фірмові прапори, логотип компанії і герб міста?!?!?!?!? Подивіться, будь ласка, скільки вони коштують, а не ці ваші жовто-блакитні ганчірки ».

«Я не знаю, як таке можливо в Харкові на третій рік війни з російськими терористами, але, на жаль, це реальність життя в нашому місті», – пише Лисичкін.

Працювати Микола в КП «Харківводоканал» почав з 2016 року, коли на підприємстві змінився склад прес-служби, після приходу нового директора на підприємство. Очолила прес-службу Олександра Малиновська, яка раніше працювала в прес-службі міськради.

«До речі, Микола з главою прес-служби знаходяться в теплих дружніх відносинах. Ну, а керівник прес-служби відразу видно – вміє підбирати «кадри». Микола взагалі знаходиться в теплих дружніх відносинах, як з багатьма чиновниками міськради, так і з депутатами міськради і облради. Тепер, для тих, хто сумнівався, які настрої панують в КП «Харківводоканал» – можуть переконатися, що дива не буває», – зазначив Євген Лисичкін.

Працівник Антикорупційного центру звертається до депутатів Харківської міськради з проханням, щоб Миколу Іванова, звільнили від роботи в прес-службі КП «Харківводоканал» і залучили до кримінальної відповідальності.