субсидії корупція.інфо

Багато громадян України відмовляються оформляти субсидії, хоча для цього потрібно лише подати заяву та декларацію про доходи.

Українці цьогоріч не поспішають виробляти субсидії. У кожного на це свої причини. Адже субсидії не нарахують громадянам, які нещодавно купили квартиру або авто, тобто сума покупки перевищує 58 тисяч гривень.

"Субсидiя не призначатиметься, якщо будь-хто iз зареєстрованих у квартирі чи будинку протягом року перед зверненням за призначенням субсидії купив авто, нерухомість чи земельну ділянку на суму, що перевищує 50-кратну величину прожиткового мінімуму, тобто 58 тисяч гривень",– зазначає юрист Микола Гаврилюк.

Також наражаються на неприємності особи, які оформляють субсидію, приховуючи інформацію про те, що торгують на ринку молоком, м'ясом чи овочами.

"Якщо бабуся оформила субсидію, але приховала інформацію про те, що вона продає молоко чи м'ясо і має додаткові джерела для існування, які не вписала у декларацію про доходи, її можуть позбавити субсидії",– пояснює юрист.

Така ж доля очікує сім'ї, які здають в оренду власну нерухомість.

"Якщо соціальний інспектор під час перевірки виявить, що хтось із зареєстрованих у квартирі здає власну нерухомість в оренду чи приховує торгівлю на ринку, за це можуть заставити відшкодувати державі виплачену субсидію у подвійному розмірі",– застерігає Гаврилюк.

Як з'ясувалося, частина українців не може отримати субсидії через родичів, які приписані в квартирі. Навіть у випадку, коли родичі не проживають по місцю приписки, однак мають високі зарплати, власник помешкання залишається без субсидій.

 

 

Джерело: Корупція.Інфо