Сьогодні по всьому світу проходить акція під назвою "Година Землі", передає Корупція.Інфо

Головна мета її організаторв – змусити людство хочаб на годину відмовитися від використання електроенергії і привернути увагу до екологічних проблем. За Київським часом всі електричні прилади потрібно буде відключити з 20:30 до 21:30.

Популярне: Москаль в шоці: Депутати проголосували за імпічмент Порошенка та відставку Луценка з Аваковим

Юрист Екологічної організації Софія Шутяк в ефірі українського телеканалу розповіла, що необхідно комплексно вирішувати проблеми екології. Кожен житель нашої планети повинен задуматися про збереження її для своїх спадкоємців.

«Потрібно дотримуватися принципу сталого розвитку. Коли ми приймаємо будь-яке рішення, в тому числі – державного планування або місцевого, то повинні враховувати, що потребуємо також дещо і від природи. Тому, при вирішенні того, яким чином досягти результату, ми повинні вибирати такий, що найменш шкодити навколишньому середовищу ».

За словами жінки при таких темпах забруднення навколишнього середовища на Землі може абсолютно змінитися клімат, що спричинить за собою знищення як тваринного так і рослинного світу.

«Якщо говорити про зміни клімату більш глобально, то у нас змінюється кількість опадів, у нас змінюються біорізноманіття в певних територіях. Наприклад, такий отруйний павук, як тарантул, колись був характерний тільки для Криму і буквально для деяких територій південної України. Зараз він «доходить» майже до центральної », – пояснила вона.

Шутяк додала, що українці зобов'язані підтримати всесвітню акцію.

"Українці зобов'язані будуть сьогодні вимкнути світло, інакше по-іншому щасливого майбутнього не буде".