В. о. заступника голови Державної фіскальної служби Євген Бамбизов розповів, що українці, які одержують зарплату “в конвертах”, залишаться без субсидій за урядової кампанії по боротьбі з нелегальним працевлаштуванням.

“Якщо ми будемо виявляти неофіційно працевлаштованих осіб, будемо передавати цю інформацію в Мінсоцполітики, а вони будуть проектувати цю інформацію на отримання субсидій”, – підкреслив Бамбизов.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

“Якщо людина, яка отримує субсидії, є офіційно непрацевлаштованою, виникає логічне запитання. Вона отримує доходи, не показує їх і незаконно отримує субсидії. Ми будемо співпрацювати з Держпраці, Мінсоцполітики та Національною поліцією”, – заявив він.

За словами представника ДФС, у відомстві дуже розраховують, що роботодавці проявлять соціальну відповідальність по відношенню до працівників.

Раніше міністр соціальної політики Андрій Рева заявив, що українцям роздадуть субсидії грошима перед виборами, що передбачено системою монетизації субсидій, на що бурхливо відреагували в мережі. Рева заявив, що було прийнято політичне рішення перевести людей, яким субсидія призначена з жовтня, на грошові розрахунки у готівковій формі з березня.