П'яний 42-річний чоловік поранив ножем 30-річного перехожого на вулиці Скворцова в Запоріжжі вчора, 15 січня – повідомляє Корупція.Інфо

Про це повідомляє Depo.Запоріжжя з посиланням прес-службу патруьної поліції Запоріжжя.

Нападник зачепив ножем артерію на нозі потерпілого. 

Домедичну допомогу постраждалому, який втрачав багато крові надав патрульний поліцейський. Чоловіку наклали жгут та зафіксували ногу, до приїзду медиків. Потерпілого шпиталізували до обласної лікарні, а нападник затримали.

На місце було викликали слідчих Заводського відділку поліції. а даний час ведеться слідство за ч.1 ст. 121 КК України (Умисне тяжке тілесне ушкодження).

Відомий волонтер Роман Сініцин розповів у "Фейсбуці" про патрульного, який врятував життя постраждалому. Поліцейського звуть Андрій Бєлік. 

"У таких випадках просто шалена крововтрата і рахунок іде на хвилини чи навіть секунди. Копи приїхали швидше за швидку і встигли ще й затримати зловмисника. Андрій проходив курси з тактичної медицини.  Зорієнтувався і наклав жгут пораненому. Здавалось би, нічого особливого. Якби не врятоване життя", – пише Сініцин.

"Вибігаєш з машини, оцінивши ситуацію, дізнаєшся, чи викликали швидку, напарник контролює нападника, стежить за речовим доказом і моєю безпекою (такі випадки завжди супроводжуються балаганом з роззяв напідпитку, прихильників самосуду, порадників на кшталт "підвісити потерпілого вниз головою, щоб кров не випливала"). Розрізаєш штанину, бачиш рану, накладаєш джгут і намагаєшся розмовами підтримувати в свідомості людину, сам в цей час думаючи про те, аби встигла швидка, крові втратив багато… А ввечері дізнаєшся що все добре, живий)", – розповів про цей випадок сам Андрій на своїй сторінці у "Фейсбуці". Він також подякував своїм тренерам із тактичної медицини.