Дипломатів відправили визволяти шістьох українців, яких затримали у Бангладеш

У Бангладеш затримали шістьох громадян України, яких підозрюють у шахрайстві з банківськими картками, повідомляє TheБабель.

За словами заступника директора департаменту консульської служби МЗС України Василя Кирилича, посольство України в Індії вже нотою звернулося до МЗС Бангладеш з проханням пояснити причину затримання українців та повідомити про умови їх утримання і стан здоровʼя.

Кирилич повідомив, що на 10 червня запланована зустріч дипломатів у посольстві Бангладеш в Делі щодо цієї справи.

«Консул готує відрядження до Бангладеш з метою відвідання в закладі тримання громадян України, а також проведення зустрічей з компетентними органами країни», — написав у представник МЗС у Twitter.

Він додав, що посольство України підтримує контакт з адвокатом затриманих та рідними.Нагадаємо, що українці поїхали до Польщі на заробітки, а заробили, судячи з усього, собі кримінальні терміни.Трагедія сталася на Великдень. На заході Польщі жорстоко побилися українці та поляки.

Конфлікт стався в магазині. Увечері українці раптом почали знущатися над продавщицею торгової точки. Вони її, нібито, ображали. За дівчину заступилися місцеві жителі, повідомляє Польське радіо.

Слово за слово і українці з поляками зійшлися стінка на стінку. У масовій бійці брало участь вісім чоловік – четверо жителів України і четверо поляків. В результаті конфлікту серйозно постраждав 40-річний місцевий житель. Його дуже сильно вдарили по голові. Постраждалого негайно госпіталізували. Українські заробітчани, зрозумівши, що натворили, спробували сховатися. Але були затримані поліцією.

Через кілька днів травмований житель Польщі помер в медичному закладі. За словами лікарів, він помер від недостатності дихальних шляхів і кровообігу, спровокованої травмою голови. Польські правоохоронці впевнені, що українці в бійці використовували ножі. Тепер наші заробітчани замість роботи вирушили під арешт. Поки на три місяці. Їм «світить» до десяти років позбавлення волі.‡агрузка...