У зв'язку із збільшенням розміру прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб підвищені майже 70% пенсій – повідомляє Корупція.Інфо

Про це під час брифінгу заявив голова правління Пенсійного фонду Олексій Зарудний, повідомляє Depo.ua з посиланням на  "Укрінформ".

"З 1 грудня виплати пенсій здійснюються з урахуванням збільшення розміру прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб з 1130 грн до 1247 грн. Відповідно зросли і мінімальні розміри пенсійної виплати, яка дорівнює цьому прожитковому мінімуму. Також збільшилися ще 9 складових пенсійних виплат, які пов'язані з розміром прожиткового мінімуму. Підвищення пенсій з грудня торкнулося 8,3 мільйона пенсіонерів з 12 мільйонів отримувачів пенсійних виплат, або майже 70 відсотків від усіх", – сказав Зарудний.

За його словами, щомісячні видатки на виплату пенсій після перерахунку зросли майже на мільярд гривень і становлять 22,2 млрд грн.

За інформацією прес-служби ПФУ, перехунку у зв'язку зі зміною прожиткового мінімуму 1 грудня 2016 року підлягають такі виплати: мінімальні пенсії за віком для непрацюючих, інвалідам війни та учасникам бойових дій, інвалідам ЧАЕС, шахтарям, військовослужбовцям та членам їх сімей; пенсії за особливі заслуги перед Україною; підвищення ветеранам війни та членам їх сімей; підвищення жертвам нацистських переслідувань; надбавки донорам; державна соціальна допомога на догляд за інвалідами