За минулу добу через ускладнення погодних умов та підвищену аварійну ситуацію на автошляхах України загинуло дев’ять людей. 

В Україні наразі оголошено критичний рівень аварійності на дорогах у п’яти областях країни.

Про це повідомили у прес-службі Нацполіції, розповідає Корупція. Інфо

«За минулу добу у результаті ускладнених погодних умов та підвищеної аварійної ситуації на автошляхах України загинуло дев’ять людей, травмовано – 66. Критичний рівень аварійності – у п’яти областях, напружена обстановка – у ще п’яти регіонах», – йдеться у повідомленні. 

Зокрема, мова йде про Закарпатську, Івано-Франківську, Львівську, Волинську і Луганську області. Крім того, високий рівень аварійності (зростання кількості ДТП від 10 до 50 відсотків) зафіксовано у Тернопільській, Хмельницькій, Кіровоградській, Дніпропетровській і Донецькій областях. 

Як повідомляли раніше, на території Закарпатської області сталося сходження відразу кількох снігових лавин на автодорогу державного значення Н-09 Мукачеве – Івано-Франківськ – Рогатин – Львів. 

 

О 20:00 13 січня зафіксовано сходження снігової лавини поблизу с. Ділове, об’ємом близько 90 м³ та о 21:30 зафіксовано сходження другої снігової лавини в тому ж місці, об’ємом близько 70 м³. 

Третя лавина, об’ємом близько 30 м³ зійшла поблизу с. Костилівка о 6:20 14 січня. Жертв, постраждалих та заблокованих автомобілів немає. Також 14 січня сталося сходження снігової лавини об’ємом близько 90 м³. 

Перекрито одну смугу автодороги, рух здійснювався по іншій смузі в реверсному режимі. Близько 09:30 14 січня поблизу села Ділове Рахівського району зійшло ще три снігові лавини (об'єм 100 куб. м).