В ніч на 26 листопада на закритій стоянці митниці спалили автівку, яка належала сім’ї виконувача обов’язків керівника Одеської митниці Ігора Резніка.

Вночі на закритій стоянці митниці спалили Шкоду Октавіа, яка належала сім‘ї Ігора Резніка, в.о. керівника Одеської митниці.

Подаємо слова Нефьодова в оригіналі:

Вночі на закритій стоянці митниці спалили Шкоду Октавіа, яка належала сім‘ї Ігора Резніка, в.о. керівника Одеської митниці. На відео видно, що хтось перебрався через паркан, кинув пляшку і втік. Кому це вигідно? Купа варіантів – від контрабандистів до навіть деяких окремих співробітників митниці, яких ми образили боротьбою із схемами. Наприклад, тільки вчора в Одесі затримали контейнер із технікою Apple та Sony на $300 тис. і склали протоколи на 5.7 млн.грн. щодо 4-х нових авто BMW…

Звертаюсь публічно до МВС України The Security Service of Ukraine Національна поліція України забезпечити оперативне і прозоре розслідування злочину. Боротьба із контрабандою – це війна, і ми мусимо перемогти!

Окрім того, як повідомив голова Державної митної служби Максим Нефьодов.

За останні 3 місяці було лише 2 дні, коли рахунки Державної фіскальної служби не блокувалися судовими позовами.

“За останні 3 місяці було лише 2 дні, коли ДФС могла за що-небудь заплатити, тому що її рахунки щодня блокуються різними судовими позовами. Тому у нас виникла проблема з оплатою останнього траншу, але лише з технічних причин. Ми щодня подаємо платежі до Держказначейства. Але все буде добре”, — заявив голова митниці.

За його словами, наразі тривають судові процеси, у яких держава прагне розблокувати рахунки ДФС, адже судова заборона не дозволяє здійснювати майже всі витрати, окрім тих, які захищені зокрема щодо виплати зарплат співробітникам.

Нагадаємо, раніше в ексклюзивному інтерв’ю для 24 каналу новий очільник митниці Максим Нефьодов, що зустрічався з Валерієм Хорошковським, однак це було на спільних великих зустрічах.

Він зазначив, що мав можливість поспілкуватися з ним лише кілька десятків хвилин. Тоді він питав, як йому працювалось, що, можливо, працювало чи не працювало за часів, коли він був на митниці років десять тому.

З паном Хорошковським у телефонному режимі не спілкувався. Під час зустрічей він розповів про те, як у нього була налагоджена робота на селекторах. Як щодня контролювалася вартість і обсяги по двадцяти найбільших товарних групах. Це такі досить цікаві практичні невеликі поради, – сказав Нефьодов.