Скандальна народний депутат від фракції “Європейська солідарність” Софія Федина після початку проти неї кримінальної справи через її погрози на адресу президента України Володимира Зеленського вибухнула новим зверненням до українців.

Зокрема, Федина поспівчувала всім, хто підтримує “московську орду” – промосковських блогерів і гастролерів, які “хочуть знищити Україну”.

“Те, що вже тиждень відбуваються нападки на мене і на Марусю Звіробій – зроблено для того, щоб відвернути увагу суспільства від того, що насправді відбувається в нашій країні”, – особливо відзначила Федина.

Відзначимо, в коментарі під відео Федини українці звернули увагу на те, що депутат “заспівала інакше”.

 “Ти ба як заспівала, нападки на неї. А коли рот свій поганий відкривала, думала що недоторкана, так? Суши сухарі”, – виказав якась Наталі.

“Вгамуйсь убога”, – додала Яна Ільїна.

“У Вас совісті немає це вже підтверджено. Ну як Ви Бога не боїтеся? Думаю Ви безбожниця бо так брехати це тільки може бути людина у якої немає ні чого святого в житті”, – додала Мара Анатоліївна.

“А це правда що ПЕС змусив вас записати те звернення до Зеленського?, – запитав Вадон Кумец.

“Федина-ти пропагуєш тільки розкол і ненависть між українцями. Тобі лікуватися треба, як і твоєму патрону, який до цих пір не зрозумів, що його ненавидять за брехню і зраду по відношенню до народу України. Ви параноїки, всюди вам здається Москва. Ви не зацікавлені закінчити війну, щоб перестали гинути наші хлопці, вам вона потрібна. Ви, як вампіри, смокчете чужу кров “, – зазначила Наталія Данюк.

“Так про тебе вже забули давно, а ти знову …. Треба просто відповідати по закону, за злочини. Запитай у Порошенка чому він не зробив за п’ять років так, щоб росіяни на гуляли по українській землі, як у себе вдома. 400км кордону не підконтрольних. А ти все гавкаєш патріотка “, – сказала Олеся Черностан.

“Ваше місце у в’язниці. Як і Порошенка. Ви 5 років наживалися на війні і так нічого не зробили для її припинення. А зараз, прагнучи реваншу, ви намагаєтеся розколоти суспільство, продовжуючи сіяти ворожнечу. Які ви патріотки?)) Ви дві малоосвічені хабалки, яким трохи хвоста прищемили “, – додала Марина Семенюк.

“Україну знищують такі неадекватні лжепатріотки як Федина, розпалюючи нескінченні ворожнечу і полум’я війни”, – переконана Лариса Кравченко.