бро
УкрОборонПром намагається свавільно призначити директора Львівського Бронетанкового заводу, повідомляє Корупція Інфо з посиланням на  прес-центр ГО «Рабів до раю не пускають»

Громадські організації «Рабів до раю не пускають» та «Варта 700» виступили проти чергового рішення, прийнятого комісією за зачиненими дверима, про призначення Тимківа Романа на посаду директора Львівського бронетанкового заводу.

У спільних інтересах громади, та в інтересах підвищення обороноздатності країни, є те, щоб УкрОборонПром почав вести свою діяльність, згідно загальних задекларованих правил, а не на підставі домовленості кількох людей за зачиненими дверима. Станом на сьогодні, ряд громадських організацій Львівщини виступають проти непрозорого призначення, та вимагають у керівництва УкрОборонПрому проведення нового конкурсу.

Працівники Львівського бронетанкового заводу, які сьогодні ( 23 вересня) ініціювали зустріч з вищевказаними організаціями, теж виступають за проведення відкритого конкурсу, на заміщення керівної посади заводу, за участі громадськості Львова, адже керівником підприємства такого значення має стати лише людина, яка досі зарекомендувала себе тільки з найкращої сторони.

Ми впевнені, що губернатор Львівщини, Олег Синютка, не має жодного відношення до кулуарних домовленостей, і цього разу також піде на принцип, та не буде підтримувати спробу призначення «тіньового директора». Ми закликаємо всі організації Львівщини та людей, яким не байдужа обороноздатність нашої країни , долучитися до наведення ладу з оборонними підприємствами.