JPG

На озброєння ЗСУ будуть надходити вітчизняні протитанкові ракетні комплекси «Стугна», масове виробництво яких налагодив Державний концерн «Укроборонпром».

Про це повідомив директор «Укроборонпрому» Роман Романов.

За його словами, замовлення цих систем здійснили Міноборони та НГУ.

«Ми вже приступили до масового виробництва ("Стугна", – ред.) – ці системи замовлені Міністерством оборони, Національною гвардією і ці засоби будуть активно використовувати наші Збройні сили, Національна Гвардія», – розповів Романов.

Він зазначив, що вказані ракетні комплекси вже надходять на озброєння ЗСУ.Як відомо, «Стугна» — протитанковий ракетний комплекс розробки Державного Київського конструкторського бюро «Луч» (ДП ДержККБ «Луч»), одного з провідних підприємств-розробників авіаційного та протитанкового озброєння в Україні. Призначений для ураження танків та інших броньованих цілей, в тому числі оснащених сучасними засобами динамічного захисту. ПТРК може вражати і завислі вертольоти.

Базова версія складається з встановленої на тринозі пускової установки, контейнера для ракет, приладу наведення і пульта дистанційного керування, який дозволяє оператору робити пуск на відстані.

Нагадаємо, протягом ночі, з 19 на 20 березня російсько-терористичні угруповання вчергове грубо порушили Мінські домовленості. Противник завдав ударів по позиціях українських військ із озброєння, яке ще на початку березня мало бути відведено від лінії розмежування на відстань не менше 25 кілометрів.

 

Джерело: Корупція.Інфо