Потрібно зібрати чималу суму на оплату рахунку за лікування. Попри те, що у Іллі були систематичні судоми, компенсована гідроцефалія, алергія, хлопчик розвивався як і всі його однолітки. Проте минулого літа з хлопчиком сталося нещастя, яке призвело до тяжких наслідків.

«Іллюшу вкусила бджола, ми пішли в лікарню, підключилася негоспітальна пневмонія, він почав задихатися, його госпіталізували, але вже до ранку він опинився в реанімації, де почалися сильні судоми, тож його підключили до апарату ШВЛ. А далі перевезли в Миколаїв», – розповідає мама хлопчика.

Лікарі стабілізували хлопчика і навіть вдалося купувати судоми, але ось дихати малюк не міг. Тож дитині довелося ставити трахеостому.

У черзі на лікування за кордоном наразі – 64 українці, а гроші на цю програму закінчилися. Національний рух "За трансплантацію" звинувачує МОЗ у бездіяльності. Відомство вчасно не звернулося до уряду і парламенту, аби з бюджету додатково виділили 300 мільйонів гривень для тих, кому потрібна трансплантація в іноземних клініках. Фонд сім'ї Андреєвих допомагає зібрати необхідні кошти для того, щоб Ілля дихав самостійно: Картка ПриватБанку: 5169330515790589. У призначенні платежу необхідно вказати: для Іллюші.  Рахунок 26009052663338.  МФО 300711 (Приват Банк).  ЄДРПОУ 40885000 

«Під час операції у дитини сталася зупинка сердечка, був у комі. Потім різні стани після коми. Нас ніхто не хотів брати на лікування, так як на ШВЛ. Але ми знайшли інститут ім. Полєнова в Пітері. Ми 10 місяців лікувалися там. Синові зробили операцію (поставили шунт), у нас є хороші результати, але дихати самостійно дитина поки що не може, необхідний стимулятор дихання», – додає мама хлопчика.

Хлопчику потрібна операція, але не всі клініки готові її провести, до того ж, вона коштуватиме десятки тисяч доларів. Родина Іллі у відчаї, адже і зараз малюк на лікуванні, тож як зібрати необхідну суму для операції, вони просто не знають. Тож вимушені просити допомоги у небайдужих людей.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

5168 7573 4739 8879 (грн)

5168 7450 1300 7916 (валютна) 

Невесела Ганна