Українські футбольні вболівальники звернулися до глави держави Петра Порошенка. Відповідне звернення розміщено на офіційному сайті ultras.org.ua.

Ультрас зазначають: їм стало відомо, що в межах візиту до Києва глави УЄФА Мішеля Платіні передбачається його зустріч з українським президентом. Саме тому вони вважають за необхідне повідомити главі держави про становище, за яким уважно слідкує вся футбольна країна.

"З серпня 2014 року на території тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим проводяться футбольні змагання під егідою Російського футбольного союзу. Оскільки Крим не є територією Росії — це є грубим порушенням статутів ФІФА та УЄФА. Проте, чомусь ці організації не впроваджують дієвих заходів, які б змусили РФС припинити свавілля. Така бездіяльність розцінюється нами як потурання російській агресії. Адже ми добре знаємо, що вирішення інших дисциплінарних питань ніколи не потребувало від УЄФА стільки часу. Отже, УЄФА займає позицію, яка суперечить рішенням ООН та ЄС, не запроваджуючи санкцій щодо РФС та, фактично, легітимізуючи анексію Криму, що дає нам підстави підозрювати цю організацію у власній політичній грі",– йдеться у зверненні.

У такий спосіб, наголошують ультрас, УЄФА не дотримується принципу невтручання політики у футбол.

"Адже інакше нічого б не заважало УЄФА дотримуватись норм свого власного статуту. З огляду на сказане вище, дуже просимо Вас жодним чином не сприймати пропозиції УЄФА, які суперечать національним інтересам України та легітимізують подальшу присутність РФС на півострові",– закликають футбольні фанати.

 

Читай найсвіжіші новини про Львів