В Україні курс долара в середу, 8 серпня, впав на 26 копійок.

Зокрема, середній курс гривні до американської валюти в продажу був встановлений на рівні 27,30 грн/$, свідчать дані банківських установ.

У той же час середній курс продажу євро в банках знизився на 17 копійок і склав 31,71 грн/€.
При цьому Національний банк України встановив офіційний курс гривні по відношенню до долара на позначці 27,02 грн/$. У порівнянні з попереднім робочим днем американська валюта подешевшала на 11 копійок.

Популярне: Майже 1 тис. грн доплати: Хто отримає матеріальну допомогу до Дня Незалежності України
Курс гривні по відношенню до євро НБУ встановив на рівні 31,34 грн/€. Таким чином, за день європейська валюта подорожчала на 3 копійки.
Національний банк України формує курси долара і євро до гривні як середньозважений курс за операціями на міжбанківському ринку за день. За офіційним курсом НБУ населення купувати валюту не може.

Варто зазначити, що в Україні гривня зміцнюється до долара влітку в останні два роки і сильних валютних коливань в наступні півтора місяця чекати не варто.

"Це пов'язано з різким зниженням ділової активності: потреби витрачати валюту на імпорт газу і інших енергоносіїв немає. Крім того, збільшується експортна виручка аграріїв, яким необхідна гривнева ліквідність перед підготовкою до посівної компанії", – заявив директор казначейства "Ідея Банку" Ярослав Кабін в коментарі "Ліга.net".

В цьому році сценарій повториться, вважає начальник управління фінансового департаменту "Укргазбанку" Віктор Пастернак. За його словами, влітку курс буде коливатися в межах 26-26,5 грн/$.