Екс-глава УАЦП повідомив, що УПЦ КП і УАПЦ поки не ліквідовані з державного реєстру.

Українська православна церква Київського патріархату та Українська автокефальна православна церква не ліквідовані з держреєстру, оскільки патріарх Філарет не віддавав оригіналів документів, необхідних для цього.  Про це заявив митрополит Львівський ПЦУ Макарій.

"Неправду говорили деякі державні чиновники, публічно заявляючи, що Київський Патріархат ліквідовано. Справа в тому, що почесний патріарх Філарет надав лише копії, а не оригінали документів, які необхідні для ліквідації. Коли мене попросили здати документи для ліквідації, я відповів, що до  того часу, поки не побачу оригіналів з іншого боку, не віддам своїх ", – сказав Макарій.

За його словами внесення змін до Статуту ПЦУ з метою отримання "незалежності" від Константинополя, про який говорив Філарет, може привести до відкликання Томосу.

"Це моживо, якщо таке неподобство триватиме, якщо недіючий патріарх родовжить в тому ж напрямку і його будуть підтримувати деякі політики, а обраний Предстоятель, що не діючи, буде мовчати", – сказав Макарій.