дитина

На уроці хореографії у львівській школі № 40 вчителька змусила першокласницю зняти штанці і стояти перед усім класом в одних трусиках. Дівчинка посоромилася розповісти батькам про своє приниження, ті дізналися про інцидент від доньчиних однокласників. Про це повідомляє Корупція Інфо

Це далеко не єдиний прогресивний "метод виховання" львівського педагога із 28-річним стажем. Так вчителька наказала першокласникам на наступний урок принести скотч та памперси,  щоб ті не розмовляли на уроці та не просились в туалет.Зі слів школярів, педагог ще й розпускає руки.

Батьки учнів шоковані поведінкою вчительки і переконані, що їй не місце в навчальному закладі. Натомість директор школи Галина Панцак вважає, що педагог просто невдало пожартувала із дітьми і це не є підставою до звільнення.  Наразі у департаменті з гуманітарних питань Львівської міськради вже призначили із цього приводу службову перевірку. 

Зараз створено комісію для проведення перевірки, вчителя хореографії відсторонено від роботи на час проведення перевірки. За словами директора департаменту гуманітарної політики Львівської міськради Галини Слічної, всі ці факти підтверджують батьки. Такий вчитель не має права працювати у школі і буде звільнена.