Порошенко запропонував Тиллерсону розмістити на Донбасі миротворців ООН

Президент України провів телефонну розмову з Держсекретарем США, – Корупція Інфо

Популярне: СТОСУЄТЬСЯ КОЖНОГО!!! В Україні хочуть скасувати усі податки на імпорт авто

Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з Державним секретарем США Рексом Тіллерсон.

Як повідомляє прес-служба АПУ, Порошенко висловив співчуття рідним і близьким американського представника Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, загиблого в результаті сьогоднішнього вибуху патруля на окупованій території, а також засудила всі форми постійного перешкоджання бойовиками роботі СММ ОБСЄ.

Президент України запропонував активізувати розгляд питання про розміщення на Донбасі міжнародного миротворчого контингенту під егідою ООН.

Співрозмовники обговорили підсумки телефонної розмови в нормандському форматі 18 квітня і результати американо-російських переговорів у Москві 12 квітня.

Петро Порошенко висловив подяку за тверду і непохитну позицію США в підтримку нашої держави на основі принципу «нічого про Україну без України».

Сторони висловили стурбованість у зв'язку з небезпечним розвитком ситуації на Донбасі та відзначили важливість виконання Росією Мінських домовленостей, насамперед їх безпеки елементів.

Читайте також: ОБСЄ закликає покарати винних у загибелі співробітника ОБСЄ в АТО
Глава держави закликав до збереження єдиного міжнародного фронту в політиці санкцій у відношенні Російської Федерації до повного відновлення територіальної цілісності і суверенітету України.

Були обговорені питання зміцнення стратегічного партнерства між Україною і США та графік двосторонніх контактів, у тому числі на найвищому рівні.