Кабінет міністрів погодив клопотання Львівської міськради щодо залучення кредиту ЄІБ. Про це повідомив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час візиту до Львівської області, передає Корупція.Інфо.

    «У міської влади є достатньо ресурсів і можливостей, щоб врегулювати цю ситуацію. Зараз важливо знайти взаєморозуміння з громадами навколишніх сіл, тобто Грибович та Малехова. У разі необхідності уряд готовий з цим допомогти», – заявив він.

Як пояснила начальник управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій Львівської міськради Ольга Сивак, тепер місто пройшов другий етап узгодження проекту рекультивації сміттєзвалища.

    «Ще в серпні ми отримали згоду від Мінрегіонбуду. Це був перший етап, після якого Міністерство фінансів аналізувало фінансові показники міста. І зараз ми отримали згоду від Мінфіну. Ці два узгодження важливі. Далі ще буде узгодження на загальноурядовому рівні, проте це вже технічний етап », – зазначила чиновниця.

На її думку, одним з найважчих моментів стане пошук взаєморозуміння з жителями н.п. Малехів, в рамках якого і розташоване Грибовицьке сміттєзвалище.