Політради партії "За життя" Віктор Медведчук дав інтерв'ю інформагентству «112.ua», в якому розповів про хід переговорів щодо об'єднання опозиційних сил, про учасників переговорного процесу, а також про те, коли суспільство дізнається про досягнуті домовленості.

За словами політика, завдання голови Політради такі ж, як і у партії, вони викладені в програмі.

«Зараз готується економічна програма, програма по реалізації мирного плану (його необхідно затвердити для того, щоб ми могли зробити реальні кроки для припинення бойових дій, відновлення миру на Донбасі, повернення Донбасу в Україні, а Україна на Донбас). Це найважливіше, чого очікують люди як від майбутнього президента, так і від майбутнього парламенту », – сказав В.Медведчук.

Не менш важливі, на думку політика, і питання економіки, враховуючи сьогоднішню ситуацію в Україні.

«Те, що відбувається сьогодні: падіння виробництва, зростання безробіття, зубожіння більшої частини українського населення, – свідчить про одне: нам потрібно міняти економічну політику. Той так званий цивілізаційний вибір, який нам нав'язали євроінтегратори, завів нашу в країну в цивілізаційний, економічний, соціальний тупик », – вважає голова Політради партії" За життя ".

Що стосується переговорів щодо об'єднання опозиційних сил, які анонсувала «За життя», то про їх результати стане відомо в самий найближчий час, пообіцяв Віктор Медведчук.

«Мета майбутнього політичного об'єднання – захист інтересів жителів Південного Сходу, захист інтересів російськомовного населення, захист людей, які впевнені, що той курс, який взяли на озброєння уряди Яценюка – Гройсмана, курс, який сьогодні сповідує центральна влада в особі президента, є неправильним », – підкреслив політик.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Україна, впевнений В.Медведчук, так далі жити не може – країні потрібні ефективні, а головне – реальні кроки по відновленню економіки, соціальний захист громадян, реальні заходи, а не піар-акції, по боротьбі з корупцією.

«Ми знаємо, як це зробити, і у нас є ефективні менеджери-управлінці, є команда. У 2004 році ми змогли зробити "українське економічне диво", ми забезпечили соціальний захист і гарантії всім тим, хто їх потребував. Ми зробили Україну суб'єктом міжнародної політики. Ми довели свою ефективність не на словах, а на ділі, на відміну від політиканів і популістів з команд "любі друзі – 1" і "любі друзі – 2" », – сказав голова Політради партії" За життя ".

 «Але важливо розуміти: переговорний процес – не час для гучних заяв. Переговори стосуються тільки сторін, а результати переговорів – це вже для всіх: для країни, для суспільства », – звернув увагу він.