Увечері 28 червня у найбільшому аеропорті Туреччини стався жахливий теракт. Серед жертв і поранених є українці, передає Корупція.Інфо

Як відбувся теракт?

Увечері 28 червня два потужні вибухи пролунали в аеропорту імені Ататюрка у Стамбулі. Після вибухів поліція Стамбула миттєво перекрила в'їзди до летовища, а швидкі не встигали забирати поранених.

Очевидці виклали у мережу відео вибуху в аеропорту імені Ататюрка у Стамбулі. На кадрах видно, як від вибуху впала частина конструкцій.

Пізніше в мережі оприлюднили відео з камер спостереження в момент вибуху у терміналі в аеропорту Стамбула. На кадрах видно, як люди втікають від місця, де почули звук вибуху.

На іншому відео видно, як правоохоронці переслідують одного з можливих смертників, а після того, як його підстрелили і він впав на землю, лунає потужний вибух.

Скільки жертв?

В аеропорту Стамбула "Ататюрк" внаслідок страшного теракту загинули 36 осіб, 147 отримали поранення.

Жертвою теракту стала громадянка України Лариса Цепакова. Ще один громадянин України поранений – осколок потрапив в ногу.

Хто здійснив злочин?

Турецькі сили безпеки підозрюють, що за атакою на аеропорт стоїть терористична організація "Ісламська держава".

Троє смертників прибули до аеропорту на таксі і спочатку відкрили вогонь із вогнепальної зброї, а потім підірвали себе. Інформація про четвертого терориста, який міг втекти, наразі перевіряється.

700263_1462758