Народний депутат Олег Барна заявив, що найближчим часом всі українці будуть проходити процедуру e-декларування, передає Корупція.Інфо

За словами депутата, реєструвати свої доходи мають всі, а не тільки чиновники, так можна буде дізнатись, хто на кого переписав свій бізнес і хто чиє майно переховує. В ефірі популярного телеканалу ZIK він додав, що вийнятків не можна робити ні для кого. 

Популярне: "Ех, Надя, що ти накоїла…": Сусіди Савченко розкрили приголомшливу правду про нардепа

«Часткова чи вибіркова боротьба з корупцією – це та ж корупція. Багато антикорупційних псевдо-активістів забули про саме значення цього декларування. Його суть полягає у ідентифікації усього майна в Україні. Тобто, усі повинні знати, кому належить конкретна земельна ділянка, завод, квартира чи машина. При цьому можна чітко відслідковувати, як проходить міграція майна із рук в руки», – вважає Барна.

Але, щоб українці не витрачали тижні для того, щоб заповнити декларацію, Барна запропонував для простих громадян ввести спрощену форму, а для депутатів та чиновників розширену. 

«Тож це має стосуватись не лише громадських активістів, а й багатьох інших.  Навіть журналістів та власників телеканалів – щоб знати, звідки вони беруть свої кошти. Адже ЗМІ ще називають «п‘ятою владою». Псевдо-журналісти ж заробляють на псевдо-статтях, які очорнюють чесних людей», – зазначив нардеп.