Зеленський сподівається на покарання всіх причетних до катастрофи.

Президент України Володимир Зеленський прокоментував оголошення чотирьох підозрюваних в причетності до катастрофи літак рейсу MH17 в 2014 році. Про це повідомляє Адміністрація президента в Twitter.

За словами Зеленського, Україна вітає висновки Міжнародної слідчої групи (JIT), які були оголошені в середу, 19 червня, в Нідерландах.

"Президент України сподівається, що на лаві підсудних міжнародного трибуналу виявляться не тільки ті, кому СБУ оголосила сьогодні підозру, але і всі, хто винен в зухвалому вбивство невинних дітей, жінок і чоловіків", – йдеться в заяві.

Нагадаємо, раніше генсек НАТО Йенс Столтенберг заявив, що Альянс підтримує оголошення чотирьох підозрюваних в причетності до катастрофи літака рейсу MH17. Також глава НАТО висловив упевненість в незалежності та професійності слідства.

Нагадаємо, в середу, 19 червня, Міжнародна слідча група назвала імена чотирьох підозрюваних в причетності до збитого літака рейсу МН17 в 2014 році. Так, за даними JIT підозрюваними в катастрофі МН17 являються глава розвідки "ДНР" Сергій Дубинський, міністр оборони "ДНР" Ігор Гіркін, російський підполковник запасу Олег Пулатов і громадянин України Леонід Харченко.