Напередодні боксер оголосив про те, що оскільки піднімається в суперваговики, то відмовляється від титулу WBA і не буде відстоювати його проти Лебедєва.

Всесвітня боксерська асоціація (WBA) підтвердила відмову українського важковаговика Олександра Усика від свого титулу через перехід в суперваговики. На офіційному сайті організації йдеться про те, що тепер вона скасовує промоутерські торги по бою українця проти росіянина Дениса Лебедєва в першій важкій вазі. Усик втратив звання абсолютного чемпіона світу в цій категорії і зберігає за собою титули чемпіона WBC, WBO і IBF.

Напередодні боксер оголосив про те, що оскільки піднімається в суперваговики, то відмовляється від титулу WBA і не буде відстоювати його проти Лебедєва. Минулого тижня промоутер українця Олександр Красюк підтвердив, що свій наступний поєдинок той проведе в суперважкій вазі проти камерунця Карлоса Такама 18 травня в американському Чикаго. Нещодавно WBA зобов'язала Усика захищати відповідний титул проти Лебедєва. Раніше команда українця повідомила, що той не буде проводити бій з росіянином через перехід в суперважку вагу.