Кабінет Міністрів 14 лютого візьме рішення, щоб усунути колапс в розрахунках по субсидіях і пільгах. Це пообіцяв під час години запитань до уряду у Верховній Раді прем'єр-міністр Володимир Гройсман, передає Корупція.Інфо

На засіданні Верховної Ради було поставлено питання про врегулювання ситуації з відшкодуванням субсидій і пільг. Депутати звернули увагу членів уряду, що при впровадженні монетизації субсидій були залишені без уваги об'єднання власників багатоквартирних будинків (ОВББ).

«Що стосується ОВББ, виробників енергії та комунальних послуг – все "гривня в гривню" буде їм оплачено грошима. Приймемо необхідні зміни, і система почне працювати абсолютно нормально. Я прошу вибачення за технічні збої, але, підкреслюю, саме ми робимо це (монетизацію субсидій) вперше і робимо це відповідально. Ми не залишимо ні одне ОВББ без уваги і з боргами», – сказав прем'єр.

Популярне: Вона точно жартує! Світлана Заліщук показала свою квартиру в Києві, важко повірити власним очам, що за безлад?

Нагадаємо, раніше було заявлено про перехід до другого етапу реформування системи надання пільг і субсидій і впровадження монетизації пільг і субсидій на рівні домогосподарств. Згідно з роз'ясненням Мінфіну, до внесення змін до постанови уряду розрахунки з ОВББ / ЖБК будуть здійснюватися через рахунки, відкриті в банках, а з бюджетними установами – через спеціальні реєстраційні рахунки в органах Казначейства.