Другою людиною, у якої виявили коронавірус у Київській області, виявилася сестра народного депутата Сергія Шахова, у якого підтвердили коронавірус 18 березня. Їхній стан лікарі оцінюють як середньої тяжкості.

Про це повідомляє Київська обласна державна адміністрація.

“У Київській області підтверджено другий випадок захворювання на коронавірус. Це жінка, член родини першого хворого в Київській області. Наразі їхній стан лікарі оцінюють як середньої тяжкості”, йдеться у повідомленні.

Першим хворим на коронавірус у Київській області виявився народний депутат групи “Довіра” Сергій Шахов.

У коментарі “Українській правді” Шахов розповів, що коронавірус підтвердили у його сестри.

Нардеп обіцяв двічі на добу виходити на зв’язок у прямому ефірі Facebook.

За його словами, наразі чекають на результати аналізів щодо коронавірусу матір та дружина нардепа. Вся сім’я Шахова ізольована.

Щодо свого самопочуття, то нардеп зазначив, що час від час у нього піднімається температура.

Спочатку у коментарі “Українській правді” Шахов розповів, що коронавірус підтвердили у його сестри. Проте пізніше нардеп зателефонував у редакцію, вибачився і сказав, що після розмови із журналістом УП розмовляв із представником клініки і йому уточнили, що коронавірус виявили не у його сестри, а у дружини.

У Київській ОДА додали, що наразі в області виявлено 5 випадків підозри на захворювання. З них 2 людей госпіталізовані у Білій Церкві, 2 – у Києво-Святошинському районі, 1 – у Броварах (не підтвердився).