Укравтодор закликає розпочати демонтаж дорожніх знаків на всіх дорогах України.

Про це йдеться на сторінці Укравтодору у фейсбуці.

Зазначається, що насамперед потрібно демонтувати вказівні знаки, зокрема назви населених пунктів.

«У ворога жалюгідний зв‘язок, вони не орієнтуються на місцевості. Давайте допоможемо їм потрапити прямісінько у пекло», – зазначено в повідомленні.

«Демонтуємо дорожні знаки на усіх дорогах країни. Пріоритет #1 – вказівні знаки, назви населених пунктів. У ворога жалюгідний зв‘язок, вони не орієнтуються на місцевості. Давайте допоможемо їм потрапити прямісінько у пекло», – йдеться в повідомленні.

Укравтодор закликає усі шляхові організації, територіальні громади, органи місцевого самоврядування негайно розпочати демонтаж дорожніх знаків поблизу.

Як відомо, в Україні масово розмальовують дахи небезпечними мітками. Якщо ви чи мешканці будинку помітили у під’їзді, на даху, поряд з будинками невідомих осіб, позначки мітки – одразу інформуйте правоохоронців.

ТЕРМІНОВО огляньте свої дахи, в разі виявлення міток замалюйте їх і закрийте доступ на дахи.

Міська влада звертається до мешканців багатоповерхових будинків, які мають доступ до виходу на дах, з проханням терміново перевірити дахи на наявність міток.

У випадку, якщо будуть виявлені якісь позначки – просимо засипати їх землею або чимось накрити.

Також з таким проханям ОФІЦІЙНО звернувся Олександр Третяк-міський голова Рівного.

“Прошу голів ОСББ закрити усі горища. Якщо ви чи мешканці будинку помітили у під’їзді, на даху, поряд з будинками невідомих осіб, позначки мітки – одразу інформуйте правоохоронців.

Також окупанти обмотують дерева стрічками, що світяться. При виявленні – зриваємо їх та повідомляємо поліцію.

Ми отримуємо щохвилини дуже багато повідомлень з відео, фото осіб, які ходять по дахах.

Важливо: це можуть бути свої, люди, які перевіряють дахи. Будь ласка, спершу впевніться, тоді телефонуйте та скидайте інфо про невідомих осіб.

САМЕ ВИ МОЖЕТЕ ЗНЕШКОДИТИ ВОРОГА. НЕ ЗАЛИШАЙТЕСЬ БАЙДУЖИМИ.