Щоб зменшити кількість аварій на дорогах України змінять правила медогляду для водіїв за законами Євросоюзу, передає Корупція.Інфо

Популярне: Що ж це коїться?: Гонтарева прийняла шокуюче рішення щодо своєї відставки. Такого НІХТО не очікував!

“Це систематизація порядків проведення профілактичних наркологічних оглядів, обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів”, – сказав Андрій Гаврилюк із Міністерства охорони здоров’я України.

У планах також створення загальнонаціональної бази даних, де буде вказаний стан здоров’я всіх автомобілістів і майбутніх водіїв.

“Пізніше розроблятимуть та реалізовуватимуть систему медичного обслуговування водіїв транспортних засобів, які надають послуги з перевезення пасажирів і вантажів, порядку проведення психофізіологічного обстеження та оцінки рівня розвитку професійно важливих психофізіологічних характеристик, необхідних для безпечного керування транспортним засобом”, – додав він.

В Україні зафіксована найвища смертність на дорогах серед всіх європейських країн. В Україні аварії – перша за поширеністю причина смерті людей віком від 15 до 24 років, друга – серед дітей віком від 5 до 14 років.