Верховна Рада України має вдосконалити закон про жорсткі покарання за неправильну парковку – потрібно чітко визначити правовий статус інспекторів, які будуть виписувати великі штрафи  водіям, передає Корупція.Інфо

Популярне: Оце так поєдинок: депутати вийшли “поговорити” в коридор у раді, але відомий боксер все “розрулив” з допомогою кулаків (ВІДЕО)

Так, коментуючи прийнятий в першому читанні і за основу законопроект №5364 про жорсткі санкції відносно недоброчесних власників авто, юрист підтримав ідею ввести посаду інспектора парковки."Але в цьому законі потрібно обов'язково прописати відповідальність таких осіб і контроль за ними", – сказав Куц.

На думку юриста, є небезпека того, що інспектори почнуть зловживати своїми правами і вимагатимуть у водіїв оплату на місці штрафу без квитанції.

"Їх тоді потрібно буде прирівняти до суб'єктів корупційних дій, до суб'єктів, які представляють державу, і можуть нести кримінальну відповідальність за отримання будь-якої неправомірної вигоди", – сказав адвокат.

"Тут є інша сторони медалі – це механізми регулювання діяльності таких хлопців і дівчат, які будуть виконувати функцію інспекторів парковки", – додав Куц.‡агрузка...