Військовий аналітик, полковник запасу ЗСУ Олег Жданов зазначив, що саме через брак навченої та вмотивованої піхоти російські війська зараз зазнають великих втрат.

“Вони атакують на Донецькому напрямку вже третій тиждень поспіль, а ніякого толку”, – заявив експерт в інтерв’ю Вадиму Герасимовичу.

За словами Жданова, ситуація на фронтах на сьогодні більш-менш стабільна. “Ми зараз ведемо позиційну війну. Єдине, РФ не залишає спроб перевести цю позиційну війну у наступальну”, – уточнив полковник.

Однак потім він додав, що у ворога немає сил для того, щоб здійснити свої плани. На даний момент у окупантів є тільки резервне поповнення втрат (як у техніці, так і в особовому складі), але цей резерв приходить дедалі гірше.

“Я маю на увазі в плані навчання особового складу. Це зазначає і наша розвідка, і наш Генштаб, тому вони (російські солдати – ред.) б’ються об наші позиції вже третій тиждень, а результату досягти не можуть”, – підсумував Жданов.

Нагадаємо, що раніше, військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Олег Жданов зазначив, що Путін не забариться скористатися Днем Незалежності України 24 серпня, оскільки він бореться проти існування нашої держави.

“Тому поодинокі чи групові удари по території України точно будуть. Куди вони вдарять, на жаль, передбачити не можна. Чим ударять – теж. Спектр ракетного озброєння у них дуже великий, починаючи від перероблених ракет “С-300”, “С-400” та закінчуючи ракетами повітряного базування типу “Х101” або “Х22″”, – сказав аналітик.

Також Олег Жданов підкреслив, що завдання ударів по громадянській інфраструктурі, коли гинуть мирні люди, – це фактор залякування та примусу Києва до переговорів.

“Я б порекомендував насамперед берегти себе. Ситуація дуже напружена. Так, це наші священні свята, але сьогодні не до свята. Сьогодні треба зосередитися на війні і, що найголовніше, на мою думку, набратися терпіння, бо позиційна війна психологічно вимотує найбільше”, – зазначив військовий експерт.