Вночі 23 лютого в заміському клубі Xanadu на околиці Буенос-Айреса знайшли тіло 41-річної відомої аргентинської моделі і телеведучої Наташі Хаїтт. Вона лежала голою на ліжку в одній з кімнат. Медики встановили, що перед смертю жінка вживала алкоголь і наркотики.

Слідів насильства на тілі Хаїтт виявлено не було. Розтин показав, що модель померла від серцево-легеневої недостатності.

Поліція почала розслідування смерті Хаїтт і затримала 47-річного бізнесмена з Парагваю Рауля Дуарте. Він запросив модель в клуб (за його словами, щоб запропонувати їй участь в своїх вечірках) – і був одним з п'яти чоловіків, які відпочивали разом з нею. Дуарте звинувачують в дачі неправдивих свідчень.

Він заявив, що Хаїтт не вживала наркотики, хоча інші свідки розповіли, що компанія в той вечір нюхала кокаїн. Крім того, Дуарте не сказав поліції, що забрав мобільний телефон моделі, а також міняв показання про становище її тіла після смерті.

Смерть Хаїтт привернула увагу через твіт, який модель написала 10 місяців тому.

 «Увага: я не збираюся робити суїцид, приймати занадто багато кокаїну, тонути у ванній, я не планую застрелитися. Якщо це станеться – це не моє рішення. Запам'ятайте цей твіт», – заявила Хаїтт в квітні 2018 року.

Твіт був написаний після того, як Хаїтт публічно висловилася про випадки сексуального насильства над дітьми і дитячої проституції в аргентинському спорті. У березні 2018 року один з вихованців футбольного клубу «Індепендьєнте» розповів, що заробляв наданням сексуальних послуг. Поліція почала розслідування і з'ясувала, що проституцією займалися щонайменше семеро неповнолітніх вихованців цього клубу.

Серед обвинувачених у справі проходять футбольний арбітр, PR-агент і організатор дитячих турнірів. Скандал торкнувся і іншого відомого аргентинського клубу «Рівер Плейт», співробітниця якого заявила щонайменше про три випадки сексуального насильства над вихованцями.

31 березня 2018 року Наташа Хаїтт, виступаючи в ефірі популярного суботнього шоу аргентинської ведучої Мірти Легран, заявила про причетність до секс-скандалу кількох відомих політиків і діячів шоу-бізнесу. Багато розкритикували модель за ці слова, вважаючи їх голослівними.

Генеральний прокурор провінції Буенос-Айрес Хуліо Конте Гранд заявив, що у справі про насильство і залучених в проституцію вихованців футбольних клубів не проходить жодна «медійна особистість». Легран вибачилася за слова Хаїтт, а сама модель попросила захисту поліції через погрози.

Родичі Хатт не виключають, що вона могла бути вбита. Її адвокат Алехандро Чіполла підтримав цю версію, зазначивши, що його клієнтка останнім часом приймала ліки, які не можна було змішувати з наркотиками.