Представники "Національного корпусу" увірвалися на засідання Львівської міськради, побили муніципалів та заблокували приміщення.

Повідомляє портал АНТИКОР з посиланням на ЗМІ, передає Корупція.Інфо

Сьогодні, 12 липня, радикали увірвалися на сесію Львівської міської ради та заблокували залу засідань. Вимогою нацкорпусівців була відставка начальника міського управління охорони здоров’я Володимира Зуба. 

До того як праворадикали зірвали сесію депутати вислухали двох представників стоматологічної галузі, які вимагали виплатити їм зарплату. Після чого на засіданні оголосили перерву. 

Популярне: Погрожував, що розповість усе в школі: 76-річний чоловік два роки ґвалтував дитину

Після обідньої перерви до сесійної зали зайшли декілька десятків молодиків із викриками: "Зуба геть!" чим спровокували бійку з "Муніципальною вартою". Коли радикали зайняли приміщення, секретар міськради Анатолій Забарило оголосив перерву і зібрав на нараду керівників депутатських фракцій.

Нагадаємо, у Києві 12 липня до будівлі міської ради увірвалися учасники мітингу проти підвищення цін на проїзд у громадському транспорті.

Натовп людей намагався прорватися крізь оточення правоохоронців та потрапити до сесійної зали. Відповідне відео опублікував учасник протесту Олександр Аронець на своїй сторінці у Facebook (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).