В Олександрiйському районi двоє молодих хлопцiв 18 та 20 рокiв увiрвалися в помешкання жiнки та зґвалтували її. Про це повiдомляють місцеві видання.

Зловмисники пiд загрозою змусили 39-рiчну потерпiлу вступити з ними в статевий зв’язок. Жiнка розповiла правоохоронцям, що знає нападникiв, оскiльки проживає з ними в одному селi.

Полiцейськi затримали пiдозрюваних. За даним фактом вiдкрили кримiнальне провадження за ч.3 ст.152 КК України. Вирiшують питання про обрання запобiжного заходу.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчанняВарто нагадати, що раніше повідомлялося про те, що вітчим напоїв і зґвалтував неповнолітню пасербицю. У Дубно Рівненської області триває розслідування обставин зґвалтування 17-річної дівчини її вітчимом.

За словами самої дівчини, в нещасливий серпневий ранку, приблизно в 9-00, виховував її з десятирічного віку вітчим запропонував падчериці розпити з ним пляшку горілки. Майже доросла дівчина не відмовилася, і допомогла зібрати на стіл. Після того, як вміст пляшки з назвою «Президент» було спустошено товаришами по чарці, дівчина сильно сп'яніла і відправилася на бокову. Уві сні, за її власним визнанням, вона відчула поштовхи в піхву і задньому проході, а потім звук дверей, що закриваються. Прокинулася вона із спущеними до колін лосинами і нижньою білизною. На простирадлі були плями крові і якоїсь рідини.