Лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко Ніяк не вгамується і продовжує влаштовувати "гучні шоу". На цей раз політик почав суперечку з прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом та зірвав годину питань до уряду у Верховній Раді.

Під час обговорення в Раді лідер радикалів вимагав зупинити виплати чиновникам МОЗ та "Укравтодору", поки не будуть виплачені заборгованості по зарплаті.

Поки Гройсман намагався відповісти Ляшку, він з групою депутатів зі своєї фракції увірвалися в урядову ложу. Політик почав голосно сваритися з главою уряду, а нардепи влаштували бійку.

"Ви хочете мені вже на ліве вухо кричати? Тихо, тихо, тихо!", – з сарказмом сказав Гройсман.

Через те, що прихильники Ляшко заблокували урядову ложу, присутні представники Кабінету міністрів не змогли продовжити свої виступи. Спікер Андрій Парубій закликав депутатів повернутися на робочі місця і припинити сварку. Побачивши, що конфлікт не вщухає, він оголосив перерву на 15 хвилин.

Парубій завершив перерву раніше і додав, що буде змушений перервати годину запитань до уряду і парламент перейде до розгляду мовного законопроекту, якщо ситуація не врегулюється.

Напередодні Ляшко влаштував гучну перепалку з прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом під час засідання Кабміну. Він навіть привів із собою 84-річну пенсіонерку, однак охорона не пустила жінку.