Збірна України з футболу уникла позбавлення очок у відборі до чемпіонату Європи 2020 року через скандал з натуралізацією бразильського форварда "Шахтаря" Жуніора Мораеса.

Таке рішення прийняв Контрольно-дисциплінарний комітет УЄФА, повідомив на своїй сторінці в Facebook президент Федерації футболу України Андрій Павелко.

Пізніше УЄФА оголосив про те, що відхилив апеляції Португалії та Люксембургу у справі футболіста "Шахтаря".

На рішення вже відреагувала Федерація футболу Люксембургу, яка випустила офіційний прес-реліз про підготовку нової заяви в УЄФА. У свою чергу Португалія вирішила не оскаржувати рішення головного керівного органу європейського футболу.

"Це перемога Мораеса і всього українського футболу! Ми завжди будемо до останнього захищати національну збірну і її гравців – справжніх патріотів України, і в УЄФА, і в ФІФА. А Жуніор вже довів, що є її патріотом. Адже в той час, коли чимало футболістів після початку війни в Донбасі покинули Україну, Мораес залишився вірним нашій країні, вибравши її новою батьківщиною для своєї родини і зробивши свідомий громадянський вибір на користь нашої держави", – написав Павелко.