Після розлучення зі своїм знаменитим чоловіком, боксером В’ячеславом Узелковим, Марина Боржемська зажила новим життям і стала навіть популярнішою за чоловіка.

Марина стала більше часу приділяти собі коханій, стала новим тренером на проекті “Зважені та щасливі”, а також популярним Інста-блогером, який допомагає жінкам по всій країні стати стрункішими і щасливішими.

Також Марина стала частіше публікувати відверті кадри. Спочатку це були знімки з різних фотосесій. Зараз же Марина похвалилася розкішною фігурою у відвертому купальнику.

Боржемська опублікувала фото в рожевому бікіні на відпочинку в Туреччині, на який вирушила з дітьми і своєю мамою.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Оказалось, что я безумно люблю отдыхать 😂 Мне это так нравится🙈 Я еще люблю баловаться с Робертом и Оливкой, дурачится в море и играть в бои с подушками. Я люблю болтать с мамой и смотреть, как она расцветает на отдыхе. Люблю засыпать ноги в мокрый песок и смотреть, как море забирает все до единой песчинки себе. Люблю пить вкусные коктейли и дышать свободой. Люблю смотреть на сонных, только проснувшихся детей, которые знают, что впереди их ждёт еще один прекрасный день отдыха 😍 . Я всегда знала, как важно собирать с свою копилку эти моменты счастья. И сейчас я это осознала, как никогда. Забираю этот отдых себе в самые яркие воспоминания🤩😍 . А какой отдых у Вас был самым запоминающимся? . #боржемская #отдых #отдыхсемьей #дети #детимояжизнь #моярадость #мирполонсчастья #любовьестьмир #Турция #благодать #море #песчинки

Публикация от Боржемская Марина (@uzelkova.marina)

“Виявилося, що я шалено люблю відпочивати 😂 Мені це так подобається🙈 Я ще люблю гратися з Робертом і Оливкою, дуріти в морі і грати в бої з подушками. Я люблю базікати з мамою і дивитися, як вона розквітає навідпочинку. Люблю засипати ноги в мокрий пісок і дивитися, як море забирає все до єдиної піщинки собі. Люблю пити смачні коктейлі і дихати свободою. Люблю дивитися на сонних, тільки що прокинувшихся дітей, які знають, що попереду їх чекає ще один прекрасний день відпочинку 😍 “, – прокоментувала публікацію Марина.

Шанувальники в коментарях обсипали Марину компліментами і приємними словами. Ну просто “гаряча штучка”.