Лідерка політичної партії ВО “Батьківщина” нардепка Юлія Тимошенко в черговий раз відзначилась порушенням правил карантину.

Так, у селі Вільшанська Новоселиця на Київщині (близько 75 км від столиці) Тимошенко провела зустріч з місцевими жителями. Лідерка “Батьківщини” обговорила з селянами “несправедливі тарифи, низькі зарплати та пенсії, шалене зростання цін, незахищеність перед епідемією, варварський розпродаж землі”.

Нардепка спілкувалася зі своїми прихильниками без засобів індивідуального захисту. Не надягнув маску і її соратник — депутат та очільник Київського обласного осередку “Батьківщини” Костянтин Бондарєв.

Судячи з фото пресслужби, на зустріч з політикинею прийшли переважно люди похилого віку — ті, хто перебуває у зоні ризику зараження COVID-19. Про дотримання соціальної дистанції між старенькими навіть не йшлося. Пенсіонери сиділи близько одне до одного. Таким чином Тимошенко знехтувала не лише особистою безпекою, але і безпекою оточуючих.

Це вже не вперше ЗМІ помічають, що лідерка “Батьківщини” ігнорує карантинні вимоги. У жовтні минулого року Тимошенко та її однопартійців помітили без маски в аеропорту Львова, а також у Прилуцькій лікарні на Чернігівщині.

Зазначимо, що сьогодні уряд продовжив до 30 червня режим надзвичайної ситуації в Україні.

Про це під час засідання Кабінету міністрів сказав прем’єр Денис Шмигаль.

«Надзвичайна ситуація насамперед стосується органів державної влади та їх постійної готовності щодо протидії пандемії. Водночас це ще одне нагадування всім українцям, що ми маємо залишатися обачними та обережними. Адже від цього залежить здоров’я та життя наших близьких. Особливо таку обачність та свідоме ставлення ми маємо показати в період травневих свят та Великодня. У ці дні ми закликаємо людей залишатися вдома», – сказав він.

Прем’єр додав, що масові скупчення людей на Великдень можуть призвести до нової хвилі захворюваності на Covid-19.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.