Підозрюють, що український співак Андрій Хливнюк, який є незмінним фронтменом гурту “Бумбокс”, розлучився з дружиною Ганною. Пару вже кілька місяців не бачать на світських заходах разом, що і спровокувало чутки.

Питання про особисте життя зважилася задати Соломія Вітвіцька. На світському заході журналістка запитала у Андрія Хливнюка, чи з Анною він ще досі разом.

Відповідний ролик вона розмістила на своєму телеграм-каналі “Особливе з Соломією”.

На кадрах видно, як Андрій Хливнюк не має наміру відповідати на каверзне питання. Соліст групи “Бумбокс”, зазначив, що це справа не стосується ні журналістки, ні громадськості, тому коментувати своє особисте життя він не буде. Крім цього, Андрій Хливнюк порадив: “Ніколи не приносьте свою роботу додому. І не тягніть будинок свій, домашні справи на роботу”.

З чуток, пара вже майже півроку як не живе разом, і саме Анна прийняла рішення піти з сім’ї. Я, звичайно ж, запитала все особисто у Андрія, і хоча чіткої відповіді не отримала. Але видно, що тема неприємна для нього, – додала Соломія Вітвіцька.

Журналістка також розповіла, як продовжилося спілкування з солістом групи “Бумбокс” після того, як вимкнулася камера. За словами Соломії, Андрій Хливнюк пояснив, що сильно лаявся на тих людей, які цікавляться його особистим життям.