Вже ні для кого не секрет, що найближчим часом в Україні планують замінити прем’єра. Шмигаль зайшов вже надто далеко, особливо з підвищенням тарифів, і це бісить вже абсолютно всіх.

Так ряд тг-каналів пишуть, що вже ведуться розмови про заміну Шмигаля і називаються прізвища імовірних кандидатів.

“Наше джерело в ОП повідомив, що на Банковій почалися консультації про заміну прем’єр-міністра. Зеленський дав доручення Андрію Єрмаку і Кирилу Тимошенку підготувати список можливих кандидатів на заміну Шмигаля, який спровокував зростання тарифів на 70%.”, – пише “Резидент”.

Також в тому, що найближчим часом Шмигаля знесуть впевнений і “Легітимний”.

“В Офісі Президента стурбовані можливими масштабами протестів, які плануються по всій країні. Потрібна ритуальна жертва, яка дозволить зняти негативний фон. Головним ініціатором збільшення тарифів був Шмигаль, який не розрахував можливі наслідки і тепер намагається збити інформаційну хвилю популістськими заявами. Список можливих кандидатів не великий, а Володимир Зеленський особисто спілкується з кожним кандидатом “, – йдеться в повідомленні каналу.

“Прем’єрський кейс активно обговорюється в ОП, вже відбулося кілька зустрічей у Зеленського. Смешко не розглядається як кандидатура в Прем’єри, а ось Юрій Вітренко, Сергій Тігіпко та Кирило Тимошенко так. Після перемоги Байдена сильно збудилися соросята, які рухають Михайла Саакашвілі”, – пише “Сплетница”.