Уряд наступного тижня розповість про нові контракти на постачання COVID-вакцин.

Про це він заявив в ефірі “Свободи слова Савіка Шустера”.

«Ми спочатку говорили про те, що ми вакцинацію починаємо в лютому 2021 року. Ми виходили з тих домовленостей і того розуміння процесу домовленостей, який у нас існував у вересні-жовтні місяці. Коли ми в змозі отримати вакцину… Виходячи з тих домовленостей, я думаю, що вже в понеділок-вівторок ви побачите нові контракти, які ми підписали, я просто не можу зараз назвати», — сказав міністр.

Він уточнив, що домовленості були досягнуті ще восени 2020 року, але поки не може назвати, з ким саме підписані контракти.

Як повідомлялося, раніше заступник міністра охорони здоров’я – головний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив, що вакцинація від коронавірусу в Україні розпочнеться орієнтовно з 15 лютого.

Також Степанов заявив, що по всій країні сімейним лікарям розвезли вже 6 млн тестів на виявлення коронавірусу, які були закуплені Україною.

“Ми розвезли 1,8 млн тестів сімейним лікарям. 266 тис. було розвезено ще в грудні, і більше ніж 1,5 млн було розвезено в січні. …як находять тести — ми відразу їх відправляємо. Загальна кількість, яка вже закуплена Україною, це 6 млн тестів, які всі розвезені лікарям”, — сказав Степанов.