Ведучий програми ЧистоNews Євген Кошовий в новому випуску розповів, як могла б відреагувати Ірина Луценко на звільнення свого чоловіка Юрія з посади Генерального прокурора.


“Також глава держави вніс до Ради постановлення про звільнення генпрокурора Луценка. Вже відомо, як відреагувала на можливе звільнення дружина Луценка Ірина”, – сказав Кошовий.

Потім він показав відео з Іриною Луценко, на якому вона говорить “Бляха-муха!” після того, як переплутала тексти виступу на трибуні у Верховній Раді.

Варто нагадати, що 11 червня заступник глави Адміністрації Президента Руслан Рябошапка під час брифінгу відзвітував про нове рішення Володимира Зеленського. За його словами, приводом для звільнення генпрокурора стане той факт, що у нього немає вищої юридичної освіти і досвіду роботи в правоохоронній сфері. Президент уже підписав документ і передав його в парламент.

Напередодні глава держави вніс до Верховної Ради подання про відставку глави Генеральної прокуратури України. Відомий блогер Максим Бужанський на своїй сторінці в Facebook розповів про роботу, де навички Юрія Луценка знадобляться якнайкраще.